wrc.com

OFICJALNY KANAŁ WIDEO RAJDOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA FIA

OGLĄDAJ RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA WRC JAK NIGDY WCZEŚNIEJ! WSZYSTKIE ODCINKI SPECJALNE NA ŻYWO I NA ŻYCZENIE, ZAKULISOWE MATERIAŁY WIDEO, ONBOARDY Z RÓŻNYCH KAMER I WIELE WIĘCEJ! CIESZ SIĘ OGROMNĄ BIBLIOTEKĄ MATERIAŁÓW Z KAŻDEGO RAJDOWEGO WYDARZENIA OSTATNICH LAT!
START NOW

KORZYŚCI

WRC+WRC+ NA ŻYWO

Więcej rajdów niż kiedykolwiek wcześniej!

Oglądaj Rajdowe Mistrzostwa Świata WRC i Rajdowe Mistrzostwa Europy FIA ERC na żywo i na żądanie. Wszystkie odcinki specjalne z każdego rajdu, w tym transmisje telewizyjne na żywo z analizami ekspertów i zakulisowymi historiami prosto z parku serwisowego.

 • All Stages

  WSZYSTKIE ODCINKI SPECJALNE NA ŻYWO Zobacz na żywo wszystkie odcinki specjalne z każdego rajdu lub wróć do tych, które ominąłeś! Oglądaj je na żądanie, kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek chcesz.

 • EPG

  PRZEWODNIK PO PROGRAMACH Zobacz, co dalej i nigdy niczego nie przegap dzięki interaktywnemu przewodnikowi po programach EPG

 • MULTIAUDIO

  KOMENTARZ W WIELU JĘZYKACH Oglądaj odcinki specjalne WRC z komentarzem w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim lub japońskim! FIA ERC będzie dostępna z komentarzem tylko w języku angielskim.

 • DVR

  CYFROWE NAGRYWANIE WIDEO Cofnij się w dowolnym momencie transmisji na żywo, by nie przegapić żadnej akcji! Zobacz powtórkę natychmiast lub wstrzymaj i wznów transmisję, kiedy tylko chcesz.

MAPY NA ŻYWO

Śledź na żywo wyniki kierowców podczas rajdu!

Śledź na mapie wszystkie samochody WRC, WRC2 i ERC, korzystając ze GPS w czasie rzeczywistym na odcinkach specjalnych i pomiędzy nimi.

ONBOARDY

Zachwyć się rajdową akcją prosto z kokpitu!

Doświadcz rajdów oczami kierowców, korzystając z różnych kamer we wszystkich samochodach WRC i ERC z każdego odcinka specjalnego.
Wybierz i porównaj wyniki poszczególnych kierowców, korzystając z funkcji multiwideo w trybie porównania lub ciesz się onboardami swojego ulubionego kierowcy w trybie pojedynczym.

BIBLIOTEKA WIDEO

Odkryj pełne archiwum ekskluzywnych filmów prosto z rajdów.

Ciesz się obszerną biblioteką materiałów rajdowych z każdego wydarzenia z ostatnich lat, w tym ekskluzywnych filmów z rajdów, powtórek, historycznych wydarzeń specjalnych, filmów dokumentalnych i najlepszych programów.

NA WSZYSTKICH URZĄDZENIACH

Oglądaj WRC i ERC zawsze, wszędzie i na dowolnym urządzeniu!

Twoje konto może być używane w przeglądarce internetowej lub w oficjalnej aplikacji WRC i ERC na wszystkich obsługiwanych urządzeniach: PC, laptopie, smartfonie, tablecie i Smart TV.

 • Computer
 • Laptop
 • Smart TV
 • Smartphone
 • Tablet
All Devices
 • MATERIAŁY W JAKOŚCI HD

  Zobacz całą akcję w pełnej rozdzielczości HD!

  Wszystkie transmisje na żywo i najlepsze materiały w jakość Full HD na każdym urządzeniu.

 • NA CAŁYM ŚWIECIE

  Gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz!

  Masz dostęp do transmisji i ekskluzywnych materiałów na całym świecie i bez ograniczeń geograficznych.

W razie pytań zapoznaj się z naszą rubryką FAQ's lub skontaktuj się z działem obsługi